Ontdek het jeugdaanbod in de KidsGids van het Kennemer Theater in Beverwijk

Uit
De KidsGids van het Kennemer Theater.
De KidsGids van het Kennemer Theater. (Foto: Aangeleverd)

BEVERWIJK - Het nieuwe theaterseizoen van het Kennemer Theater gaat donderdag 1 oktober van start. Ook komend seizoen valt er voor de jonge theaterliefhebbers weer heel veel te beleven. In de nieuwe KidsGids staat het volledige jeugdaanbod maar ook lastige puzzels, leuke kleurplaten en meer. De KidsGids ligt in de foyer van het theater aan het Kerkplein.

In de Kidsgids kunnen jonge bezoekers van het Kennemer Theater alle jeugdvoorstellingen ontdekken. Als eerste staat het Kinderboekenweekfeest op de agenda. En uiteraard brengen bekende figuren als Peppa Pig en Woezel & Pip ook dit jaar weer een bezoek aan het theater. Voor de musicalfans is ‘Juf Braaksel de Musical’ of ‘De Nog Grotere Slijmmusical’ een aanrader. Op vrijdag 26 maart brengt goochelaar Steven Kazàn een bezoek aan Beverwijk en na afloop van zijn nieuwe magische familieshow zal iedereen vragen: ‘Hoe dan?’

Vele leuke extra’s

Naast een compleet overzicht van alle jeugdvoorstellingen staat de KidsGids vol leuke extra’s. Het is een echt doeboek met puzzels, kleurplaten, recepten en winacties.

Jubileum

Het Kennemer Theater viert komend seizoen haar 50-jarige bestaan en wie jarig is, trakteert. Achterin de KidsGids staan korting vouchers van lokale ondernemers. De gratis KidsGids ligt in de foyer van het Kennemer Theater.

Ga voor meer informatie en het bestellen van tickets naar www.kennemertheater.nl.

Meer nieuws uit Beverwijk?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: