Inloopspreekuur bij Bibliotheek Heemskerk voor advies bij gehoor- en evenwichtsproblemen

HEEMSKERK - Elke derde donderdag van de maand zitten deskundige vrijwilligers van de Nederlandse Vereniging van Slechthorenden – Hoormij voor je klaar om advies te geven bij gehoor- en evenwichtsproblemen. Het inloopspreekuur wordt gehouden in de Bibliotheek van Heemskerk.
Bij het inloopspreekuur kun je terecht als je vragen hebt over hulpmiddelen en waar deze verkrijgbaar zijn, behandelmethoden of ontwikkelingen op het gebied van techniek en behandelmethoden. Het eerstvolgende inloopspreekuur is donderdag 16 april van 10.00 tot 12.00 uur. Uiteraard kunnen de aanwezige deskundigen je ook bijstaan als je andere vragen hebt. Inloop is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig.
Als je niet naar het spreekuur wilt of kunt komen, kun je je vraag ook per e-mail stellen. Dit kan via info@stichtinghoormij.nl, met vermelding van ‘ter attentie van afdeling Alkmaar-IJmond’.






Meer nieuws uit Beverwijk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie