Amore! met Villa Rosie bij Atelier Bakkum

Uit
Villa Rosie: Vincent Lamers, Miranda Zuurbier en Michel de Wit.
Villa Rosie: Vincent Lamers, Miranda Zuurbier en Michel de Wit. (Foto: Marina Pronk)

BAKKUM - De kunstenaars van Atelier Bakkum hebben kleur toegevoegd aan de tentoonstelling ‘Amore!’ die ze vorige maand in voornamelijk zwart/wit bij het publiek introduceerden. Op het menu staat nu een vleugje sensualiteit en een flinke dosis passie met onder andere de comeback van ‘In Red I Believe’ van Sabrina Tacci.

Het Atelier aan de van Oldenbarneveldweg 32 in Bakkum is elke vrijdag, maar ook op 8 en 9 februari, van 13.00 tot 18.00 uur open en vrij toegankelijk. Zondag 9 februari vullen de monumentale ruimtes zich met de hartstochtelijke tango, een melancholieke musette of een opzwepende Cubaanse cadans tijdens het concert van Villa Rosie.

Live muziek

Deze Noord-Hollandse groep neemt je mee in een wervelwind van energieke luisterliedjes. Miranda Zuurbier zingt en bespeelt de accordeon. Michel de Wit speelt gitaar en Vincent Lamers plukt de contrabas. Hun muziek gaat over het leven, kunst, de liefde en over Castricum. Maar ook over reizen – zowel fysiek over land als door ruimte en tijd. Je kunt het Nederchansons noemen: soms zijn ze theatraal of romantisch, daarna weer komisch of juist poëtisch.

De eerste set start om 15.30 uur en de tweede 16.30 uur. De entree is gratis.

‘In Red I Believe.’

Meer nieuws uit Castricum?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: