Lezing ‘Brein in topvorm!’

Nieuws
Ontdek de functies van je brein.
Ontdek de functies van je brein. (Foto: aangeleverd)

CASTRICUM - Beleef donderdag 19 juni een interactieve en informatieve ochtend tijdens de lezing/workshop ‘Brein in topvorm!’ begeleid door Cindy Schmidt van Breinfit. De lezing vindt plaats in de bibliotheek van Castricum (Geesterduinweg 1)  

Tijdens het eerste deel van de ochtend worden de basisfuncties van ons indrukwekkende brein uit gelegd. Het menselijk brein is complexer dan welke andere structuur dan ook in het universum. Toch bestaat het slechts uit twee types cellen en de verbindingen daar tussen. Neuronen en gliacellen werken samen om ons brein gezond te houden en zo goed mogelijk te kunnen functioneren.

Breinoefeningen

Tijdens het tweede deel van de workshop ga je zelf met de geleerde functies aan de slag. Muziek, breinpuzzels, rekensommen, boksen; het is maar een kleine greep uit het aanbod aan breinoefeningen. Je kunt zelf ervaren hoe sommige dingen geweldig gaan, maar andere oefeningen niet direct lukken.

Aanmelden

De workshop is van 10.00 tot 12.00 uur en deelname bedraagt 4 euro. Aanmelden via bknw.nl/agenda of bij de klantenservicebalie in de bibliotheek. 

Meer nieuws uit Castricum?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: