Felle autobrand in de Abraham van Beyerenstraat in Den Haag

112-nieuws
Felle autobrand in de Abraham van Beyerenstraat in Den Haag
Felle autobrand in de Abraham van Beyerenstraat in Den Haag (Foto: Regio15)

In de Abraham van Beyerenstraat in Den Haag heeft zondagavond een felle autobrand gewoed. Buurtbewoners ontdekten de brand rond half elf toen er vlammen onder de motorkap vandaan kwamen. Zij hebben direct de brandweer gealarmeerd.

Bij aankomst van de tankautospuit stond de voorkant van de personenauto al volledig in vuur en vlam. Omdat het vuur hardnekkig woedde onder de motorkap, moesten de brandweerlieden een hydraulische spreider inzetten om de motorkap te forceren.

Nadat de brandweer het vuur onder controle had en de brand volledig was geblust, bleek de schade enorm. De auto moet als verloren worden beschouwd. Over de oorzaak van de brand bestaat sterke twijfel, waarbij brandstichting niet wordt uitgesloten. Een bergingsbedrijf komt ter plaatse om het uitgebrande voertuig af te voeren.

Meer nieuws uit Den Haag?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: