Den Haag staat week lang in teken van samen zingen

Den Haag staat van 19 tot en met 27 september in het teken van Start to Sing. Dit is een nieuwe landelijke campagne over het plezier van samen zingen. Verspreid over de hele stad vinden allerlei activiteiten plaats. De aftrap is in Amare.
De aftrap is op zondag 20 september geopend met de Haagse Sing-along in Amare. In het koor is plaats voor 300 deelnemers. Vanaf 13.00 uur repeteren zij vier nummers: Waterloo van ABBA, Arcade van Duncan Laurence, Ave Verum Corpus van Mozart en O Fortuna van Carl Orff. De uitvoering voor publiek is om 16.30 uur. Iedereen kan meedoen, ervaring met zingen in een koor is niet nodig. Deelname kost 5 euro. Meer informatie en inschrijven: www.start-to-sing.nl.
Meezing-douchecabine
Ook wie normaal alleen onder de douche zingt, krijgt tijdens Start to Sing een podium. Van 14 tot en met 27 september staat in Amare de Meezing-douchecabine. Bezoekers voegen hun favoriete douchenummer toe aan een Spotify-lijst, pakken de douchekop als microfoon en zingen uit volle borst mee.
Workshops
Verder organiseren koren en zangorganisaties tijdens Start to Sing open repetities, workshops en andere zangactiviteiten. En in het laatste weekend van Start to Sing vindt het festival Zingen aan Zee plaats. Meer informatie: www.start-to-sing.nl
Over Start to Sing
Start to Sing is een initiatief van Koornetwerk Nederland en CultuurSchakel. De Haagse Sing-along wordt georganiseerd door Haagse koren en Sing Along Events, in samenwerking met CultuurSchakel en Open Amare. Het Fonds voor Cultuurparticipatie maakt Start to Sing mede mogelijk.






Meer nieuws uit Den Haag?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie