Carnavalsgroep De Kroftgeuzen roept lokale ondernemers op het Kinder Carnaval in Den Helder te steunen

Historie
Kinder Carnaval in Den Helder zoekt hulp van lokale sponsoren.
Kinder Carnaval in Den Helder zoekt hulp van lokale sponsoren. (Foto: aangeleverd)

DEN HELDER - Carnavalsgroep de Kroftgeuzen zet zich ook dit jaar weer in om kinderen in Den Helder een onvergetelijk carnaval te bezorgen. Om het feest elk jaar opnieuw mogelijk én steeds een beetje mooier te maken, is de vereniging op zoek naar lokale ondernemers en andere betrokken sponsoren die het Kinder Carnaval willen steunen.

Het Kinder Carnaval draait om veel meer dan alleen verkleden en feestvieren. Voor de kinderen zijn het dagen vol plezier, muziek, creativiteit en vooral samen zijn. De organisatie wil ervoor zorgen dat zoveel mogelijk kinderen hiervan kunnen genieten.

Hard nodig

Om dat te kunnen blijven doen, is ondersteuning hard nodig. De Kroftgeuzen sparen onder meer voor nieuwe spullen en materialen waarmee het Kinder Carnaval leuker, mooier en feestelijker kan worden gemaakt.

Lokale sponsoren leveren daarmee een directe bijdrage aan een activiteit voor kinderen uit Den Helder. Als dank krijgen sponsoren een eervolle plek op de sponsorlijst en worden zij tijdens activiteiten en via de kanalen van de vereniging zichtbaar gemaakt.

Sponsor van het Jaar

Vanaf dit jaar introduceert de vereniging bovendien de ‘Sponsor van het Jaar’. Elk jaar wordt één sponsor extra in het zonnetje gezet als dank voor de betrokkenheid bij het Kinder Carnaval.

De Kroftgeuzen hopen dat ondernemers en inwoners uit Den Helder het initiatief een warm hart willen toedragen. Een bijdrage, groot of klein, helpt om kinderen elk jaar opnieuw een mooie carnavalstijd te geven en samen herinneringen te maken die veel langer meegaan dan het feest zelf.

Wie het Kinder Carnaval wil ondersteunen of meer informatie wil, kan contact opnemen met Danny Tames via 06-23499493 of Esmeralda Hamstra via 06-11723259.

Wie wil het Kinder Carnaval ondersteunen?

Meer nieuws uit Den Helder?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: