Aangehouden man (31) in zaak Albert Visser is zijn zoon

HEERHUGOWAARD - Maandag werden er lichaamsresten aangetroffen in de woning van Albert Visser in Heerhugowaard. Albert was sinds januari 2021 vermist. De verdachte 31-jarige man die dinsdag werd aangehouden blijkt de zoon van Albert te zijn.
NH Nieuws meldt op haar website dat de zoon van Visser op dit moment verdachte in de zaak. De betrokkenheid van de zoon bij het overlijden van zijn vader wordt verder onderzocht.
Woning nooit doorzocht
Naar aanleiding van de vermissing onderzocht de politie meerdere scenario’s. Bijvoorbeeld zelfmoord of vrijwillig vertrek van Albert naar het buitenland. De woning in Heerhugowaard is echter nooit eerder onderzocht.

Noord-Hollander heeft groenere vingers dan gedacht, maar deze klus haten we
Noord-Hollander heeft groenere vingers dan gedacht, maar deze klus haten we
19 jun, 10:06
Een verdwenen kasteel in Dijk en Waard? Wandel mee met de gids en duik in de b..
Een verdwenen kasteel in Dijk en Waard? Wandel mee met de gids en duik in de bijzondere historie van Oudkarspel-Noord
19 jun, 09:30



Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie