Heerhugowaardse Floor Bremer schreef hartverwarmend prentenboek

HEERHUGOWAARD - Floor Bremer uit Heerhugowaard heeft Autisme Spectrum Stoornis (ASS), waardoor ze van kinds af aan moeite heeft met onder andere harde, plotselinge geluiden en sociaal contact. Haar familie heeft hier altijd met begrip op gereageerd. Met haar zelf bedachte prentenboek ‘Mama leeuw, Papa leeuw en Lena het olifantje’ leert Floor kinderen dat het oké is om anders te zijn dan je familie.
‘Mama leeuw, Papa leeuw en Lena het olifantje’ is een hartverwarmend en informatief prentenboek over anders zijn en rekening houden met andersmans behoeftes. Wanneer Mama leeuw en Papa leeuw welpen verwachten van de ooievaar, krijgen ze opeens een babyolifantje. Hoe kunnen ze daar goed voor zorgen?
Het verhaal gaat daarnaast over rekening houden met andermans behoeften. Mama leeuw en Papa leeuw accepteren dat Lena anders is en leren hoe ze het beste voor haar kunnen zorgen. Ook leert het kinderen meer over de dierenwereld. Het leert ze hoe leeuwen zich voeden en schoonmaken, en dat dit voor olifanten weer heel anders gaat. De prachtige illustraties van Floors hand maken het verhaal helemaal af. Dit warme en liefdevolle prentenboek wordt vanaf vrijdag 8 november uitgegeven door Uitgeverij Boekscout.
![]()
Cover van Floors boek. - (Foto: Aangeleverd)
Floor Bremer wilde al van kinds af aan kinderboek illustraties maken en was erg enthousiast toen ze eindelijk haar eigen boek kon illustreren en uitgeven. Ze had al twee boeken geïllustreerd voor haar oude mentor van de middelbare school: ‘Met TOS op de praatstoel’ en ‘De Glimpen’. Een paar jaar geleden maakte ze een schetsje van leeuwen en een babyolifantje op een ooievaarsnest en dacht: dit zou een heel leuk prentenboekverhaaltje kunnen worden. En nu kan ze eindelijk met trots dit boek presenteren.
Meer weten of het boek bestellen? Ga naar www.boekscout.nl. ISBN: 9789465090481.






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie