Vier mee tijdens de 10e jubileumeditie van het Netwerkontbijt Dijk en Waard

Nieuws
Ga het gesprek aan tijdens het netwerkontbijt.
Ga het gesprek aan tijdens het netwerkontbijt. (Foto: AG Heeremans Photography / archief)

DIJK EN WAARD - Werk jij in de sport, cultuur, het onderwijs, welzijn of een maatschappelijke organisatie in Dijk en Waard? Kom dan netwerken tijdens de feestelijke jubileumeditie van het Netwerkontbijt. Dinsdag 6 oktober vindt de 10e editie van het Netwerkontbijt Dijk en Waard plaats. Een bijzondere mijlpaal die wordt gevierd op een unieke locatie: Museum BroekerVeiling in Broek op Langedijk.

Het Netwerkontbijt brengt professionals uit verschillende sectoren samen. Juist door elkaar te ontmoeten ontstaan nieuwe ideeën, samenwerkingen en initiatieven die bijdragen aan een sterkere en gezondere gemeente. Of je nu werkzaam bent als buurtsportcoach, docent, cultuurmaker, welzijnswerker, beleidsmedewerker, vrijwilliger of bestuurder: iedereen die zich inzet voor de inwoners van Dijk en Waard is van harte welkom.

Thema: Verbinden

Deze jubileumeditie staat volledig in het teken van verbinding. Hoe bouw je waardevolle netwerken op? Wat kunnen verschillende sectoren van elkaar leren? En hoe kun je samen meer betekenen voor inwoners? Tijdens de ochtend kunnen deelnemers rekenen op: een verzorgd ontbijt, een inspirerende lezing over de kracht van verbinding, een interactieve workshop en een bijzondere netwerkveiling in de authentieke veilingruimte van Museum BroekerVeiling. Tijdens deze veiling worden geen producten aangeboden, maar juist kennis, diensten en expertise. Een verrassende manier om elkaars talenten te ontdekken en nieuwe samenwerkingen aan te gaan.

Het netwerkontbijt is dinsdag 6 oktober van 08.00 tot 12.00 uur bij Museum BroekerVeiling, Museumweg 2 in Broek op Langedijk Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht en vol is vol. Aanmelden kan tot en met maandag 28 september via www.dijkenwaardsport.nl/sportenbewegen (vul het formulier in).

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: