Zuurkoolcup bij DTS

OUDKARSPEL - Hoewel de Langedijkers net de voetbalschoenen hebben opgeborgen, komt de traditionele opening van het Langedijker voetbalseizoen al weer in het vizier. Want op 23, 27 en 30 augustus strijden de voetbalclubs DTS, LSVV, Vrone en BOL om de prestigieuze Zuurkool Cup 2024. Dit jaar wordt de Zuurkool Cup georganiseerd op het terrein van DTS aan de Oeverzegge in Oudkarspel.
Het zijn echter niet alleen de seniorenteams die gaan strijden om de Zuurkool Cup. Zo gaan ook de ‘Veteranen’ (35+) om de eer strijden op de zaterdag 23 augustus, de jeugd speelt om de Van der Plas Sprouts Cup op dinsdag 27 augustus en tenslotte gaan op vrijdag 30 augustus de dames het veld op. Al deze wedstrijden starten om 17.00 uur. De senioren spelen iedere wedstrijddag om 19.00 uur.
De Zuurkool Cup, met Kramer Zuurkool als hoofdsponsor, is al heel lang veel meer dan een voetbaltoernooi. Natuurlijk gaat er lekker gevoetbald worden, maar bovenal zijn het drie feestdagen. Feestdagen waarbij iedereen, net terug van vakantie, weer de lokale gezelligheid zoekt met zijn / haar dorpsgenoten.
Grote feesttent met veel live muziek
De organisatie heeft er zin in. Alle drie de avonden is er live muziek na afloop van de wedstrijden, met geweldige optredens van lokaal en nationaal bekende artiesten. Op het terrein wordt weer een grote tent geplaatst, welke garant staat voor veel gezelligheid. Uiteraard is de kantine geopend voor de bezoekers die wat meer in de rust willen zitten. Zet alvast drie grote kruizen in jouw agenda!






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie