Jubileumboek 75 jaar BOL te koop

BROEK OP LANGEDIJK – Op zaterdag 21 september ging het jubileumjaar van voetbalvereniging BOL van start. Op deze feestelijke dag werd het jubileumboek, op ludieke wijze, overhandigd door Willem Poortvliet aan oud lid Kees Koedijk.
Het prachtige jubileumboek, samengesteld door Ed Gootjes en Anton Spruit, staat boordevol anekdotes, verhalen van mensen met een BOL-hart over vroeger en nu. Ed: “We hebben een keuze moeten maken uit honderden oude foto’s, waaronder veel kampioensfoto’s. Het is een boek geworden van 224 pagina’s en is nog te koop op ons complex. Het boek kost 15 euro en er zijn er niet veel meer.’’
500ste lid
Tijdens de feestelijke zaterdag ‘75 jaar BOL’ was er nog een heuglijk moment. Het 500ste lid, Lenn Zeilmaker, werd welkom geheten. Samen met zijn familie en omringt door spelers van de selectie, kreeg de jonge Lenn uit handen van hoofd jeugdopleiding Rene Molenaar, een welkomstcadeautje overhandigd. Een shirtje van BOL droeg hij al met trots.
Door: Ruud de Waard






Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie