Succesvol judoweekend voor EBI-Sports

BROEK OP LANGEDIJK/TUITJENHORN - Bij het eigen seniorentoernooi in Tuitjenhorn vielen zes judoka’s van EBI-Sports in de prijzen. Met een opkomst van ruim zestig judoka’s was het kampioenschap goed gevuld.
De organisatie maakte elf poules, met een aantal samenvoegingen, zodat iedereen vier potjes kon judoën. De judoka’s van tien verschillende clubs uit Noord-Holland streden om de prijzen. Van EBI-Sports werden Mats Timmerman, Sem Sikking en Stan Pouw kampioen en werden Quando Nijenhuis, Bas Beemsterboer en Thijmen Snip derde. De kampioenen kregen een waardebon. De Stijlprijs werd ook gesponsord en werd gewonnen door Benjamin Kemper van Kodokan Purmerend. Hij won een bowlingarrangement. Aan de aanwezige JBN scheidsrechters en EHBO-ers werd een mooie plant uitgereikt.
In hetzelfde weekend vond ook een ontwikkelingstoernooi in Anna Paulowna plaats waar Wessel Koning, Miel en Steef Bruin, Gijs en Bram Tesselaar in de ochtendgroep de titel binnenhaalden. In de middag pakte Noah Parfitt het kampioenschap en werd Bruce Fillekes tweede, Huub Seijdell eindigde derde, gevolgd door Aron Koning op de vierde plek. Het was een productief judoweekend voor de judoka’s van EBI-Sports.
Meer informatie over de Judoschool uit Langedijk en Tuitjenhorn of voor Outdoor Conditie Training, bel hoofdtrainer Frank op 06-51807361 of kijk op www.ebisports.nl













Meer nieuws uit Dijk en Waard?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie