Kieskeurig voltooit opnieuw knappe comeback

Sport
Recreatief zaalvoetbal in Heerhugowaard.
Recreatief zaalvoetbal in Heerhugowaard. (Foto: Archief)

HEERHUGOWAARD - Tips Thailand/ Lemofa heeft slechts één speelronde mogen genieten van de koppositie. Zelf redde het nog wel een punt in de slotfase tegen Joris Dekker Bouw/De smaak van wijn, maar het was niet genoeg om de lijstaanvoerder te blijven. Milura BV, Kieskeurig en Jos Kamp Assurantiën zijn in punten gelijkgekomen waarbij de eerstgenoemde ploeg het beste doelsaldo heeft.

De nieuwe koploper nam het op tegen ITS Risky en opende via Kees van Vliet na drie minuten de score. Lars Peereboom verdubbelde in de elfde minuut de voorsprong, waarna nog voor het einde van de eerste helft een tussenstand van 0-4 op het scorebord stond. Peereboom voegde nog twee goals toe aan zijn totaal en dankzij treffers van verschillende spelers eindigde de wedstrijd uiteindelijk in 0-10.

Jos Kamp Assurantiën heeft plek twee in handen nadat het met ruime cijfers won van NVDB/ Veldboer Academy. Snel opeenvolgende doelpunten van Lars van der Zel en Daan de Vries hielpen Jos Kamp Assurantiën aan het eerste gaatje, dat daarna vergroot werd door Rick Schilder. Max de Lange scoorde namens NVDB nog wel tegen, maar dichter wist zijn team - ondanks de continue inzet van een meevoetballende keeper - niet meer te komen. In de slotfase liep Jos Kamp Assurantiën nog uitl door goals van Van der Zel (twee) en Martijn Grooff: 1-6.

Joris Dekker Bouw/De smaak van wijn en Tips Thailand / Lemofa maakten er duel van dat tot het einde spannend bleef. Rick Does opende in de zestiende minuut de score en nadat Stephan Meijer een kwartier voor tijd de voorsprong verdubbelde leek Joris Dekker Bouw goed op weg. Tips Thailand geeft zich echter niet snel gewonnen en toonde ook in deze wedstrijd veerkracht. Een dubbelslag van Sander Hillegers was goed voor een gelijke stand, maar in de slotfase moest zijn team opnieuw in de achtervolging nadat Does met zijn tweede van de avond Joris Dekker Bouw weer op voorsprong bracht. Het was echter niet genoeg voor de overwinning, want het was Robin Hillegers die in de laatste minuut een nederlaag wist te voorkomen: 3-3.

Kieskeurig boekte de tweede overwinning op rij en deed dat vrijwel op identieke wijze. Net als tegen Van Dijk Borstelwerken.nl keek het ook tegen Exprss koeriersdiensten lang tegen een ruime achterstand aan, maar opnieuw kwam het als winnaar uit de strijd. De achterstand was dit keer zelfs nog ruimer, want Kieskeurig keek halverwege tegen een 4-0 achterstand aan. Khaled Chouta nam twee van de vier doelpunten voor zijn rekening en zo leek zijn ploeg op weg naar een eenvoudige overwinning. De 4-1 van Jordy van der Ham gaf Kieskeurig echter wat hoop en niet veel later wist diezelfde Van der Ham het gat nog kleiner te maken. Acht minuten voor tijd was de aansluitingstreffer van Rutger van Capelle een feit en zo was de spanning volledig terug. Arjan Bouwes gaf de comeback verder vorm, waarna Van Capelle deze voltooide met zijn tweede van de avon: 4-5. Een knap staaltje van Kieskeurig, dat zo de vierde ploeg is met zeven punten.

Autoservice de Broertjes won voor het eerst en klimt naar de zesde plek. Tegenstander Van Dijk Borstelwerken.nl moest al na twee minuten de 1-0 van Ahmet Kutlu incasseren, maar kwam al snel langszij dankzij een treffer van Danny van Dijk. Autoservice de Broertjes nam het heft hierna in handen en bouwde door goals van Ferhan Aykan, Sercan Yilmaz en Kutlu een comfortabele marge op. Danny van Dijk scoorde wederom tegen, maar moest toezien hun Kutlu met nog eens twee doelpunten de wedstrijd definitief besliste. Het slotakkoord was voor Muaz Odabasi, die vlak voor tijd de eindstand op 7-2 bepaalde. Deze nederlaag was de derde op rij voor Van Dijk Borstelwerken.nl, dat niet goed aan het seizoen begonnen is.

Decora Decasa liet op pijnlijke wijze de overwinning uit haar handen glippen tegen Zon Elektro en speelde voor de derde keer op rij gelijk. Treffers van Bjorn Wokke en Remco Veul hielpen de promovendus aan een prima start, maar met nog een kwartier te gaan kwam Zon Elektro dichterbij. Stefan Zonneveld tekende voor de 2-1, al was het verschil drie minuten later weer twee nadat Thijs Melten het net vond. Zon Elektro bleef echter in de wedstrijd en vond opnieuw de aansluiting nadat ook Sander Zonneveld trefzeker was. Zes minuten voor tijd leek Tom Winter voor de beslissing te zorgen en met de ingang van de slotminuut was het verschil nog steeds twee. Een onwaarschijnlijk slot zou Zon Elektro uiteindelijk toch nog een punt opleveren. Eerst was het Sander Zonneveld die zijn ploeg nog wat hoop gaf, waarna Eliseo Cardenas met nog een paar seconden te gaan ietwat gelukkig de 4-4 liet aantekenen. Een mooie opsteker voor Zon Elektro, dat ongeslagen blijft terwijl Decora Decasa een bittere pil moest slikken.

Kijk voor alle uitslagen en standen op www.recreatievoetbal.nl.

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: