Zin in een bijzondere avond? Voor ‘Ameezing’ Concert van Fanfare Hou en Trouw zijn nog tickets beschikbaar

Uit
Afbeelding
(Foto: M. de Greeuw 66 merijn.greeuw@ziggo.nl)

DIJK EN WAARD - Voor het unieke ‘Ameezing’-concert, zaterdagavond 6 juni in Theater de Binding in Zuid-Scharwoude, zijn nog kaarten beschikbaar. Onder begeleiding van fanfare Hou en Trouw uit Heerhugowaard brengt het Bergerveerhuis Koor uit Bergen zowel Hollands als internationaal repertoire ten gehore.

Het Bergerveerhuis Koor, onder leiding van Maria Delver, is vernoemd naar het toenmalige café Het Bergerveerhuis in Bergen, waar jarenlang de repetities werden gehouden. Het koor heeft normaliter voornamelijk Nederlandstalig repertoire op het programma staan, maar liet zich voor deze gelegenheid verleiden om ook ‘internationaal’ repertoire ten gehore te brengen.

Fanfare Hou en Trouw

Het Bergerveerhuis Koor wordt muzikaal begeleid door Fanfare Hou en Trouw uit Heerhugowaard. Dit orkest staat onder leiding van dirigent Saskia Bos. Zij is in Bergen geen onbekende, want ze is ook de dirigent van Bergens Harmonie. Daarmee is ook de relatie met het koor verklaard.

Meezingen mag

Op het programma staan, naast bekende Hollandse meezingers, medleys van Rob de Nijs en Doe Maar. Het internationale tintje komt van medleys van de Zweedse popgroep ABBA, de extravagante Village People en de Britse popzanger Robbie Williams. De medleys worden afgewisseld met losse nummers van bekende artiesten. En de naam ‘Ameezing Concert’ suggereert het al; het publiek mag gewoon meezingen. De teksten worden geprojecteerd op een groot scherm.

Kaartverkoop

Kaarten voor deze unieke samenwerking tussen fanfare en koor zijn verkrijgbaar via www.fanfare-houentrouw.nl of op de avond zelf aan de zaal en kosten 15 euro per stuk. Het concert wordt gehouden in Theater de Binding in Zuid-Scharwoude en begint om 20.00 uur.

Meer nieuws uit Dijk en Waard?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: