Déze Volendammers doen mee aan de Olympische Spelen 2024

VOLENDAM - Van 26 juli tot en met 11 augustus zullen de Olympische Spelen van 2024 plaatsvinden in Parijs. De Olympische Spelen zijn inmiddels in volle gang en er doen ook twee Volendammers mee! Hieronder lees je welke twee Volendammers meedoen aan de Olympische Spelen 2024 in Parijs.
Jessica Schilder | Atletiek: Kogelstoten
Jessica Schilder, geboren in Volendam, is een 25-jarige Nederlandse kogelstootster. Schilder heeft zich gekwalificeerd voor de Olympische Spelen in Parijs. Tijdens de Fanny Blankers Koen Games in Hengelo verbeterde ze haar eigen Nederlands record met een afstand van 20,33 meter. Ze is een kanshebber voor een medaille.
Sanna Veerman | Turnen
Sanna Veerman, een 22-jarige Nederlandse turnster uit Volendam, vertegenwoordigt Nederland tijdens de Olympische Spelen in Parijs. Ze behaalde de vijfde plaats op de ongelijke leggers tijdens het WK 2022 in Liverpool en de zesde plaats in dezelfde discipline tijdens het WK 2023 in Antwerpen. Ook maakte ze deel uit van het Nederlandse team dat brons won op het EK 2023.






Meer nieuws uit Edam - Volendam?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie