Duo speelt in Jazzclub Mahogany Hall

EDAM - Pianist Ramón Valle en koperblazer Maite Hontelé treden zaterdag 14 februari op in Jazzclub Mahogany Hall. Het duo combineert Cubaanse invloeden met jazz en salsa.
Valle en Hontelé begonnen als een eenmalig duo, maar treden inmiddels door heel Europa op. Ze namen zelfs een album op in Havana, Cuba. “Met de Cubaanse taal in het achterhoofd én in het lijf, dagen ze elkaar steeds weer uit”, aldus de jazzclub.
Valle wordt wereldwijd geprezen om zijn expressieve pianospel, waarin zijn Cubaanse achtergrond en klassieke scholing samenkomen. Hontelé woonde jarenlang in Colombia en bracht vijf albums uit, waarvan twee werden genomineerd voor een Latin Grammy.
Totale vrijheid
Het duo ervaart volgens de organisatie totale vrijheid op het podium. Hun gedeelde liefde voor melodie vormt de basis van hun samenwerking. “Maite en Ramón streven allebei altijd naar de noten die rechtstreeks de ziel raken. Daarom is elk concert weer een nieuw avontuur.”
Praktische informatie
Het Edamse concert begint om 21.00 uur, de zaal opent om 20.00 uur. Toegangsprijzen: leden tien euro, niet-leden twintig euro en CJP (tot 25 jaar) veertien euro.






Meer nieuws uit Edam - Volendam?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie