Gebiedscafé: denk mee over Hoogkarspel Zuid

HOOGKARSPEL - Gemeente Drechterland heeft plannen om vóór 2030 duizend woningen te bouwen. Een deel hiervan komt in het gebied ten zuiden van Hoogkarspel. Hoe deze omgeving eruit komt te zien? Dat ligt grotendeels nog open. En vullen wij graag samen in met omwonenden, toekomstige bewoners en gebruikers. Hiervoor organiseren wij gebiedscafés. Het eerstvolgende gebiedscafé is gepland op donderdag 24 april tussen 18.30 en 21.00 uur.
Een gebiedscafé is een informele bijeenkomst, waarbij de gemeente u informeert over de plannen, met u in gesprek gaat en ideeën uitwisselt. Iedereen is van harte welkom om mee te denken en mee te doen. Bij het eerste gebiedscafé op 10 december jl. verzamelden we ideeën via gesprekken, een enquête en reacties van inwoners. Deze inbreng hebben we verwerkt in het Ambitiedocument Hoogkarspel Zuid. Dit document kunt u bekijken op samen.drechterland.nl.
Samen onderzoeken
In dit tweede gebiedscafé bespreken we het ontwikkelraamwerk: een kaart met eerste plannen voor verkeer, groen, water, woningen, voorzieningen en werk. Samen onderzoeken we de mogelijkheden en bouwen we aan de toekomst van onze omgeving.
Informatie
Het gebiedscafé vindt plaats op donderdagavond 24 april in het gemeentehuis in Hoogkarspel (Raadhuisplein 1). U kunt zich aanmelden voor een van de drie gespreksrondes tussen 18.30 en 21.00 uur via www.drechterland.nl/gebiedscafe.






Meer nieuws uit Enkhuizen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie