Gemeentebelangen Drechterland over woningbouw ‘Woudlust’

Politiek
Gemeentebelangen Drechterland stelt het college vragen over de woningbouw in Westwoud.
Gemeentebelangen Drechterland stelt het college vragen over de woningbouw in Westwoud. (Foto: Pixabay)

WESTWOUD - F. ter Hofstede, Fractievoorzitter van Gemeentebelangen Drechterland, stelt het college van burgermeesters en wethouders vragen over de woningbouw van wijk ‘Woudlust’ in Westwoud.

“Tijdens de themabijeenkomst Volkshuisvesting op 2 oktober j.l heeft de directeur van woningstichting ‘t Grootslag gezegd dat zij voor de wijk ‘Woudlust’ in Westwoud een woningbouwplan van 28 woningen in voorbereiding hebben ter vervanging van de 18 bestaande woningen en dat men hier op korte termijn mee wil beginnen”, zegt heer ter Hofstede. “Dit plan zou samengaan met de herinrichting en renovatie van het sportcomplex waar voetbalvereniging Wouda en handbalvereniging DTS ‘48 gebruik van maken.”

Vragen

Dit roept bij GBD de volgende vragen op:

  • 1. Hoe vindt de besluitvorming hierin plaats? 
  • 2. Op welke wijze wordt de naaste omgeving betrokken bij de plannen? 
  • 3. Is er een plan voor de renovatie van het sportcomplex? En, zo ja, een termijn voor de uitvoering hiervan? 
  • 4. Is de ontwikkeling van de woningbouw op deze locatie een apart project geworden? Dus los van de renovatie van het sportcomplex. 
  • 5. Wat is de actuele status van het geheel?”

Meer nieuws uit Enkhuizen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: