Film in de Drom presenteert hun eerste filmfestival

ENKHUIZEN - Filmliefhebbers, maar ook muziek- en zelfs wijnliefhebbers kunnen zaterdag 14 en zondag 15 maart hun hart ophalen. Maar liefst tien films, waaronder een aantal premières, een concert en een wijnproeverij staan op het programma. Ook is de Drombar beide dagen geopend voor een filmhap. Meer informatie en boekingen op www.drom.nl/events.
Het programma ziet er als volgt uit:
Zaterdag 14 maart
-
10.30 uur: History of Sound - Oliver Hermanus
-
13.00 uur: Amrum - Fatih Akin
-
15.00 uur: Joe Speedboot - Sam de Jong
-
16.00 uur: Wijnproeverij met Amber - Francis Ford Coppola Winery
-
18.00 uur: The Man Who Fell to Earth - Nicolas Roeg
-
20.30 uur: Bowie Tribute | Live in Drombar - vrij entree
-
21.00 uur: EPIC: Elvis Presley in Concert - Baz Luhrmann
Zondag 15 maart
-
10.30 uur: Othello - Tom Morris
-
13.30 uur: Meer dan Babi Pangang – Julie Ng
-
15.30 uur: The Making of the Jeugd van Tegenwoordig - Jan Hulst, Tomas Kaan
-
17.30 uur: Is This Thing On? - Bradley Cooper
-
20.00 uur: Oscarspecial: One Battle After Another - Paul Thomas Anderson
Speciale ticket
Wil je meerdere films bezoeken? Dan is het mogelijk om een filmfestivalticket aan te schaffen. 2 films + drankje in Drombar (25- euro) of 3 films + drankje in Drombar (35- euro). Met het Festivalticket beleef je Drom Filmfest in volle glorie. Kies zelf welke films je wilt zien en stel jouw ideale festivalprogramma samen.
Informatie
Na het boeken van je Festivalticket geef je je filmkeuze door (eventueel inclusief stoelkeuze) via: sanne@drom.nl. Op basis daarvan reserveren wij jouw plaatsen. Bij het bezoek van je eerste film krijg je een muntje dat je kunt inwisselen voor een drankje in Drombar.
Voor het festival kreeg Film in de Drom een financiële bijdrage van het Ondernemersfonds Enkhuizen.






Meer nieuws uit Enkhuizen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie