Sixtiesband The Blue Devils speelt in De Schalm

Uit
The Blue Devils spelen zondag 11 oktober in De Schalm.
The Blue Devils spelen zondag 11 oktober in De Schalm. (Foto: aangeleverd)

WESTWOUD - Sixtiesband The Blue Devils geeft zondag 11 oktober om 15.00 uur een optreden in De Schalm in Westwoud. De band speelt nummers uit de jaren zestig. De toegang is gratis.

The Blue Devils bestaat al meer dan zestig jaar. In die tijd kende de band verschillende bezettingen. Anno 2026 bestaat de groep uit Jaap (zang), Harrie (bas), Henk (ritmegitaar), Koos (drums) en Dick (sologitaar). Samen zorgen zij naar eigen zeggen voor een herkenbare en authentieke sixties-sound.

Bekende nummers

Het repertoire is veelzijdig. Er klinkt muziek van Cliff Richard & The Shadows, The Spotnicks, ZZ & De Maskers, Elvis Presley en Buddy Holly. Ook ‘Ik heb genoeg van jou’ van ZZ & De Maskers en ‘Sophietje’ van de Jumping Jewels staan op het programma.

Dansen of luisteren

Bezoekers kunnen de dansvloer op of rustig luisteren naar de herkenbare songs. Zanger Jaap zoekt tijdens het optreden direct contact met het publiek. De band speelt volgens de organisatie niet alleen voor, maar vooral met het publiek. Dat moet zorgen voor een ontspannen en feestelijke sfeer.

Podiumervaring

The Blue Devils speelden op talloze plaatsen, van dorpshuizen, cafés en muziekpodia tot verzorgingshuizen. Ook buiten Nederland, onder andere in Spanje, trad de band regelmatig op.

Informatie

Het optreden vindt plaats op zondag 11 oktober om 15.00 uur in De Schalm in Westwoud. De entree is vrij. Meer informatie over de band staat op www.thebluedevils.nl.

Meer nieuws uit Enkhuizen?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: