Bezoek open schepen tijdens Vlootdag in de Enkhuizer Buitenhaven

ENKHUIZEN - De Buitenhaven van Enkhuizen is zaterdag 18 april het toneel van de Vlootdag, een gratis evenement met open schepen, rondvaarten, muziek en activiteiten voor kinderen. Het programma loopt van 12.00 tot 18.00 uur.
Bezoekers kunnen open schepen bezoeken, in de masten klimmen en deelnemen aan gratis rondvaarten om 13.00 en 16.00 uur. Daarnaast zijn er korte lezingen en is er aandacht voor immaterieel erfgoed.
Muziekgroep De Sjappetouwtjes is te horen van 13.30 tot 15.30 uur, met elk half uur een optreden langs de dijk. Ook langs de dijk zijn kraampjes met maritieme producten en lekkernijen, aangevuld met lokale horeca.
Activiteiten voor kinderen
Voor kinderen is er een speurtocht op een schip, een knutselactiviteit waarbij verrekijkers worden gemaakt en een kinder-safarirondvaart van 14.30 tot 15.30 uur. Bij de veerbootsteiger staan een springkussen en spelletjes.






Meer nieuws uit Enkhuizen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie