FOTO’S: Haarlem Jazz & More 2025 weer geslaagd, ondanks donkere wolk boven organisatie

HAARLEM - Wat was het weer een feestje, Haarlem Jazz & More. Van 14 tot en met 16 augustus ging het dak er in het Haarlemse centrum figuurlijk af, ondanks de donkere wolk die momenteel boven de organisatie hangt. Daar kreeg het publiek dit weekend weinig van mee. Onder meer oude bekenden als Gordon en Re-Play, 2 Brothers on the 4th Floor en Lucas & Steve zorgen voor een onvergetelijke editie van een van de populairste festivals van de stad. Bekijk de foto’s hieronder!
Foto’s Haarlem Jazz 2025
Deze editie van Haarlem Jazz & More (14 t/m 16 augustus 2025) was weer een muzikaal spektakel voor in de boeken. Op donderdag trapten onder anderen het Linus Eppinger Quartet, SANN!E & FR!ENDS, Re-Play met Gordon en 2 Brothers on the 4th Floor het festival af. Vrijdag keken de feestgangers uit naar optredens van Little Steve & The Big Beat, VanKessel en de vrolijke klanken van Colibri. Zaterdags werd de groots afgesloten met energieke shows van Lucas & Steve, Jazzheads en Dance Delight XL.
Heb jij jezelf al gespot op de foto’s bij dit artikel?
Haarlem Jazz gaat niet door?
Het was nog maar de vraag of Haarlem Jazz door kon gaan dit jaar. Organisator Martijn B. wordt momenteel door het OM verdacht van een zedendelict met een minderjarig slachtoffer in 2023. De inhoudelijke rechtszaak moet nog plaatsvinden. Burgemeester Jos Wienen besloot op basis van politierapporten de horecaondernemingen van B. voorlopig te sluiten en de vergunningen in te trekken. B. tekende daartegen bezwaar aan en de rechter moet zich binnenkort nog gaan buigen over de sluitingen. Wienen kon geen motivering vinden waarmee hij de subsidie van bijna 30.000 euro voor Haarlem Jazz & More tegen zou kunnen houden. En dus werd er in het kloppende hart van de stad gefeest tot in de late uurtjes.
Foto’s: Rowin van Diest
![]()
![]()
![]()
![]()


























Meer nieuws uit Haarlem?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie