Gouden Dagen biedt senioren in Beverwijk en Heemskerk muziek, cultuur en gezelligheid

BEVERWIJK/HEEMSKERK - Gouden Dagen biedt senioren in Beverwijk en Heemskerk regelmatig bijzondere ervaringen. Van intieme kooroptredens als VIP-gast tot feestelijke culturele evenementen en gezellige wandeltochten - er is voor elke senior wel iets te beleven.
Donderdag 20 november trad het koor Dwars door Amsterdam op in Westerheem. Voor dit optreden hadden vijf ouderen uit Beverwijk en Heemskerk zich aangemeld om als Gouden Dagen VIP dit optreden bij te wonen.
Het koor bracht een sfeervol repertoire met bekende liedjes uit Amsterdam en de Jordaan, wat resulteerde in een gezellige meezing-middag.
Optreden bijwonen
Wilt u ook als VIP zo’n optreden bijwonen? Houd Nieuwsblad Beverwijk/Nieuwsblad Heemskerk dan in de gaten want in 2026 komt Dwars door Amsterdam nog twee maal naar Westerheem.
Srefidensifeest
Zaterdag 22 november vierden ruim 75 bezoekers het Srefidentiefeest in het Spectrum. De vrijwilligersorganisatie Konmakandra organiseerde dit evenement ter ere van 50 jaar Surinaamse onafhankelijkheid.
Al bij de eerste klanken van de BigiBrasaband gingen de voeten van de vloer. Tussen het dansen door konden bezoekers genieten van heerlijke Surinaamse gerechten. Een loterij met aantrekkelijke prijzen vormde de afsluiting van deze zeer geslaagde avond.
Lichtjestoer Gouden Dagen
Heeft u de datum van de Lichtjestoer al in uw agenda gezet? Woensdag 17 december staat de zesde editie van de populaire Lichtjestoer gepland. De wandeling voert langs prachtig versierde tuinen in Heemskerk, met een tussenstop bij Wendy’s Oliebollenkraam voor een verse oliebol.
Het eindpunt op het Burgemeester Nielenplein belooft extra feestelijk te worden: de kerstman, Dickens-animatie en kerstliederen van koor Buzz zorgen voor de perfecte afsluiting. Op het eindpunt is voldoende eten en drinken te krijgen.







Meer nieuws uit Heemskerk?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie