Breed aanbod Bibliotheek Heiloo

HEILOO - Boeken lenen, krantje lezen, nog even wat werk afronden met een kop koffie erbij: het kan allemaal bij Bibliotheek Heiloo.
De bibliotheek is tijdens de zomerperiode tot en met 16 augustus elke zaterdag gesloten. Vanaf maandag 18 augustus is de bieb weer normaal geopend.
Leescafé
Trek in een vers kopje koffie, thee of chocomel en een kleine versnapering? Bezoek het leescafé links van de met Gemeente Heiloo gedeelde entree.
Op de leestafel liggen diverse dagbladen en regionale kranten, plus een uitgebreide (uitleenbare) tijdschriftencollectie.
Werkplekken
Wie graag op de eigen laptop of tablet werkt, kan in Bibliotheek Heiloo zelf een rustige plek opzoeken aan een van de tafels tussen de boeken of het leescafé. Er is in de hele bibliotheek gratis publieke Wifi beschikbaar.
Kijk voor alle diensten en activiteiten van de bieb op de website: www.bibliotheekheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie