Lex Passchier in Bibliotheek Heiloo

Uit
Afbeelding

HEILOO - Lex Passchier (1976) schrijft literaire thrillers, tv- en filmscenario’s (Oogappels, Gooische Vrouwen) en theaterstukken. Vrijdagmiddag 21 november is hij te gast in Bibliotheek Heiloo.

Man achter Oogappels en Gooische Vrouwen vertelt

Lex Passchier werkte jarenlang als acteur en theaterproducent, voor hij zich volledig op het schrijven toelegde. Als toneelschrijver schreef en vertaalde hij meerdere theaterproducties. Als script-editor en scenarioschrijver werkte hij aan tv-series als Baantjer, Spangen, Grijpstra & De Gier en Moordvrouw.

Oogappels

Momenteel schrijft hij samen met Roos Ouwehand al zeven seizoenen de serie Oogappels (winnaar Gouden Televizier-Ring 2023) en samen met Frank Houtappels is hij verantwoordelijk voor de scripts van de nieuwe reeksen van Gooische Vrouwen. Tevens schrijft hij aan de tv-bewerking van De Camino.

De val van Tammy Davidson

Begin dit jaar verscheen zijn literaire thriller De val van Tammy Davidson. Bij de bibliotheek gunt Lex Passchier de aanwezigen een uniek inkijkje in zijn werk en creatieve proces. Er is volop gelegenheid om vragen te stellen en Boekhandel Bruna zorgt voor een boekverkoop. De auteur neemt graag de tijd om exemplaren ter plekke te signeren.

Informatie en aanmelden

Bij te wonen vrijdag 21 november van 14.30 tot 15.30 uur in Bibliotheek Heiloo.

Aanmelden via www.bibliotheekheiloo.nl of bij de servicebalie van de bibliotheek.

Nog geen lid? Sluit dan nu een lidmaatschap af bij Bibliotheek Heiloo en ontvang een gratis toegangskaart.

Kijk voor alle diensten en activiteiten op de site: www.bibliotheekheiloo.nl.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: