IVN-wandeling in Heilooërbos

Uit
Herfstkleuren in het Heilooërbos.
Herfstkleuren in het Heilooërbos. (Foto: Arjan Hoogvorst)

HEILOO - IVN houdt zondag 16 november weer een wandeling in het Heilooërbos.

Het is nu volop herfst in het bos, na de afgelopen storm zijn de bomen flink opgeschud, maar ze zijn nog niet helemaal kaal. Zodoende valt zeker nog te genieten van de prachtige herfstkleuren. En met wat geluk vallen ook nog wat paddenstoelen te spotten, maar dat is goed zoeken tussen de bladeren.

Langzaam maakt het bos zich klaar voor de winter, de voedingsstoffen zijn opgeslagen en de diepe rust kan snel beginnen. Het is volop genieten in het prachtige oude Heilooërbos, met zijn grote bomen en lanenstructuur, waar ook van alles over te vertellen valt.

Informatie

De start is om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg in Heiloo. De wandeling duurt ongeveer twee uur en de paden zullen niet echt droog zijn, dus trek goede wandelschoenen aan. Kosten voor deelname bedragen drie euro, voor IVN-leden en kinderen is het gratis.

Kijk voor alle IVN-activiteiten op de website: www.ivn.nl/natuuractiviteiten.

Meer nieuws uit Heiloo?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: