Maak je unieke eigen stempel voor al je boeken met workshop in Bibliotheek Heiloo

HEILOO - In de creatieve workshop Ex Libris kunnen jongeren van vijftien jaar en ouder een eigen Ex Libris-stempel ontwerpen en maken. Met die unieke stempel kan iedereen laten zien dat een boek van hem of haar is.
Elke deelnemer gaat aan de slag met het ontwerpen van een eenvoudig, persoonlijk beeldmerk en leert hoe dit om te zetten in een stempel. Dan volgt het uitsnijden van het ontwerp, om er zo een eigen Ex Libris van te maken.
Workshop Ex Libris voor 15+
Of iemand nou kiest voor de eigen initialen, een lievelingssymbool, een botanisch motief of een klein beeld dat echt persoonlijk past: de stempel wordt helemaal eigen. Voor boekenliefhebbers, makers en iedereen die zin heeft in een gezellige, creatieve avond.
Informatie
Workshop ex libris (15+), vrijdag 23 oktober van 19.00 tot 21.30 uur. Toegang is vijftien euro, opgeven kan via de website: www.bibliotheekheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie