Moederdag met cabaret in De Beun Heiloo

HEILOO - Moederdag wordt dit jaar in Theater De Beun een middag vol met gezelligheid, lekkers, cabaret en muziek. Wat te denken van een taartje van Soulcake bij de koffie als voorafje (vanaf 14.30 uur), met vervolgens om 15.00 uur een geweldige middag met Drenth & Bigbenth.
Heldere Hemel is een spectaculair theatraal concert met cabaretière Hanneke Drenth en Aristo’s Bigband. Drenth & Bigbenth brengt komische en herkenbare songs over prille en versleten liefdes, vasthouden en loslaten, over yogabroekjes, camel-poses, wallen, wandelschoenen en ‘Skinny Salted Dark Roast Caramel Frappé iced coffees’.
Kortom, een middag waar iedere eigentijdse vrolijke vrouw bij wil zijn. Na de voorstelling is er een gezellige borrel met heerlijke wijnen van de Deel Wijnen en hapjes van Herberg Jan. Alle dames ontvangen die middag bij vertrek een kleine fleurige attentie van Bloemenhuis Monique. Doe moeders een kaartje cadeau en kom zelf ook gezellig mee.
Een onvergetelijke Moederdag en daarmee eens lekker iets anders, te beleven zondag 11 mei om 15.00 uur in De Beun. Foyer om 14.30 uur open voor koffie met taartje. Kaarten verkrijgbaar via de website: www.debeunheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie