Vrouwennetwerk Heiloo gaat mooier leren fotograferen

HEILOO - Vrouwennetwerk Heiloo gaat tijdens de bijeenkomst van dinsdag 12 mei actief aan de slag met fotografie. Een workshop voor het leren maken van mooiere foto’s met de mobiele telefoon. Plaats van handeling is ditmaal Nieuw Westert in Egmond-Binnen.
Na de inloop verzorgt Corine de Ruiter van 19.00 tot 20.15 uur een workshop digitale fotografie, waarmee zij deelnemers op een laagdrempelige manier leert met de telefoon mooiere foto’s te maken. Geen ingewikkelde techniek, maar vooral beter leren kijken. Met tips over compositie, licht, poseren en creativiteit. Daarna gaat iedereen zelf fotograferen in het nabijgelegen duingebied.
Een camera meenemen mag ook, maar is niet nodig. Tip: omdat iedereen op beeld kan komen, is het handig om daar met kleding rekening mee te houden. Wie weet levert het mooie, later nog te gebruiken foto’s op.
Over Corine
Corine de Ruiter is zelf ook lid van Vrouwennetwerk Heiloo en fotografeert al vanaf haar zeventiende en doet dit werk nu elf jaar professioneel. Ze is gespecialiseerd in het fotograferen van vrouwen die zich niet fotogeniek voelen en toont hen hoeveel schoonheid van binnen én buiten al aanwezig is. Haar motto: ‘Je moet compleet verliefd worden op jouw beelden, zodat ze als vette platen aan de muur kunnen hangen. Zo zie je elke dag dat alle kritische stemmetjes wel wat zachter mogen worden.’ Info: www.corinederuiter.nl.
Info en aanmelden
Vanaf 20.15 uur volgt een borrel met een selectie kleine gerechten. Daarbij zijn drankjes inbegrepen, zoals bier, wijn, fris, sap, koffie en thee. Voor leden is de avond gratis, niet-leden betalen 30 euro all-in.
Restaurant Nieuw Westert is gevestigd aan Oude Schulpweg 18 in Egmond-Binnen. Aanmelden kan tot zondag 10 mei 12 uur via www.vrouwennetwerkheiloo.nl.






Meer nieuws uit Heiloo?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie