Worstelen, taalles en koffie: dit gebeurt er in De Hoekstee

Nieuws
Kom naar de Senioren Computer Club!
Kom naar de Senioren Computer Club! (Foto: PR)

In Huis van de Wijk ‘De Hoekstee’ worden door Welzijn op de Hoek tal van activiteiten georganiseerd.

Dutch Pro Wrestling

Betreed de opwindende wereld van Dutch Pro Wrestling op zaterdag 30 mei in Huis van de Wijk ‘De Hoekstee’ en laat je meeslepen door de adrenaline-pompende actie van DPW Powerslam! Bekende nationale en internationale worstelnamen, zullen de revue weer passeren in meeslepende verhaallijnen. Deuren open vanaf 19.00 uur en de show start om 19.30 uur. Let op: Kaarten zijn beperkt beschikbaar: op = op! Kaarten kunnen besteld worden via www.dutchprowrestling.com.

Taallessen en Taalcafé

Wil je graag de Nederlandse taal beter leren lezen, schrijven en praten? Kom dan naar de taalles en/of het taalcafé. Tijdens de taallessen van Alsare leer je in een gezellige setting beter lezen, schrijven en praten in het Nederlands. De taalcursus duurt 24 weken met 1 les per week van 2,5 uur. Het is mogelijk om uit de thema’s werk, gezondheid of ontwikkeling en opvoeding te kiezen. Na afloop van de cursus krijg je als deelnemer een certificaat. Deze taalcursus is voor iedereen toegankelijk, ook voor analfabeten.

Het taalcafé is ervoor als je de Nederlandse taal beter wilt leren kennen. Kom erbij! Iedereen is welkom en het is voor alle niveaus. Het taal café is iedere dinsdag van 10.00 – 11.30 uur in Huis van de Wijk ‘De Hoekstee’. Deelname aan zowel de taallessen al het taalcafé is gratis. Aanmelden kan via contact@welzijnopdehoek.nl of 06–19349893.

Computerclub

Wil je iets meer weten wat je allemaal kan met je laptop, mobiel, tablet of iPad? Geef je op! Kom naar de Senioren Computer Club! Tijdens de les wordt er op de laptop geoefend met Word, Excel, PowerPoint, e-mail, beveiliging en nog veel meer. Iedere woensdag in Huis van de Wijk ‘De Hoekstee’ van 13.00 – 14.30 uur. Inschrijven kan via wil.oef.tab@gmail.com. Neem je eigen laptop en toebehoren mee. Deelname kost € 80- per jaar. Het is mogelijk om een gratis proefles te volgen.

Koffie en Ontmoeten

Trek in een bakkie en een gezellig praatje? Dat kan! Tijdens het samen zijn kan je onder het genot van een kopje koffie gezellig bijpraten. Iedereen is welkom, ook de hond. Iedere vrijdag van 10.00 – 11.30 uur. Loop eens binnen!

Digi-inloopspreekuur

Vragen over het gebruik van je mobiel, tablet, computer of laptop? Loop dan even binnen en neem je apparaat mee! Iedere 1e en 3e donderdag van de maand staat een vrijwilliger klaar tussen 13.00 en 15.30 uur in Huis van de Wijk ‘De Hoekstee’. Aanmelden of vragen, neem contact op via contact@welzijnopdehoek.nl, 0174 – 384 588 of loop eventjes binnen.

Noteer ook in je agenda

21 mei Mantelzorg spreekuur, 21 mei training Leef en Beweeg, 25 mei 1e Pinksterdag – gesloten, 26 mei Welkom online – QR-code, 27 mei Pannenkoekenterras, 29 mei creatieve workshop, 30 mei Dutch Pro Wrestling, 1 juni Buurtrestaurant BijMekaar, 1 juni Hoek van Holland aan Zet! 2 juni Mental Masterclass, 4 juni Alzheimer Cafe, 4 juni verdiepingstraining Dementie en 4 juni Jonge mantelzorg activiteit.

Meer nieuws uit Hoek van Holland?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: