Wandelaar doet bizarre vondst

Wandelen op het strand: menigeen doet het. De een door het rulle zand, de ander langs de vloedlijn. Regelmatig worden er door wandelaars verschillende zaken aangetroffen die of op het strand weggegooid zijn of door de zee aan land gebracht.
Door Tom van Ooijen
Dat er in de loop der jaren de meest vreemde dingen op het strand gevonden zijn is ook wel bekend. Van een kies van een babymammoet, tot slachttanden, van stukjes van schedels tot kunstgebitten, van zeesterren tot haaien, je kunt het zo gek niet bedenken of het is wel een keer gevonden.
Maar afgelopen week werd er door Maart Solleveld uit ‘s-Gravenzande toch wel een erg rare, of zeg maar gerust bizarre vondst gedaan. Ter hoogte van de EHBO post aan de Zeekant bleken een paar poppen in het zand liggen. Nu is dat zich niets bijzonders, maar bij de poppen waren bij eentje spijkers in de mond geslagen en bij de ander zelfs in het hele hoofdje.
En dat is iets dat je gerust bizar kan noemen. Bij in ieder geval één van de poppen bleek ook iets dat een naam lijkt op het voorhoofd geschreven te zijn. Het hoe en waarom is niet duidelijk, maar je zou bijna aan een voodoo ritueel gaan denken. En dat is toch bizar te noemen.







Meer nieuws uit Hoek van Holland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie