Vrijwilligers brunch Lutjewinkel gezocht

LUTJEWINKEL - Wonen Plus Welzijn organiseert iedere laatste zondag van de maand een gezellige brunch voor de buurt, in De Kolk - Lutjewinkel. Een plek waar mensen samenkomen, genieten van lekker eten en fijn gezelschap.
Om deze brunches onvergetelijk te maken, zoeken zij enthousiaste vrijwilligers die ons willen helpen bij de organisatie en uitvoering van onze brunches. Wat ga je doen? Als brunch vrijwilliger maak je echt het verschil. Jouw taken zijn onder andere: - Gasten verwelkomen en helpen zich thuis te voelen - Tafels dekken en afruimen - Ondersteunen bij de voorbereiding en het doen van boodschappen - Het serveren van gerechten en drankjes - Een warme, gezellige sfeer creëren voor alle bezoekers. Wat bieden zij jou? - Een gezellige werkomgeving met enthousiaste collega’s - De kans om deel uit te maken van een team dat de buurt verbindt - Praktische ervaring in gastvrijheid en organisatie - Gezellig mee eten met de brunch. Er wordt gewerkt volgens een rooster, waardoor je een aantal keer per jaar de brunch verzorgt wanneer het jou uitkomt.
Interesse? Lijkt het je leuk om deel uit te maken van het brunchteam? Neem dan contact op met Servicepunt Niedorp via niedorp@wonenpluswelzijn.nl of 0224-542660. Locatie: Cultuurhuis de Kolk Weereweg 32 in Lutjewinkel.






Meer nieuws uit Hollands Kroon?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie