Zin om het water op te gaan met een kano, sup of kajak? Dat kan tijdens Peddelen in Hollands Kroon

Uit
Een splinternieuwe vaarroute voor peddelaars van elk niveau.
Een splinternieuwe vaarroute voor peddelaars van elk niveau. (Foto: Team Sportservice)

KOLHORN – Sinds eind 2024 ligt er in Kolhorn een splinternieuwe vaarroute voor peddelaars van elk niveau. De eerste editie van Peddelen in Hollands Kroon viel helaas in het water door slecht weer, maar op vrijdag 11 juli 2025 volgt een herkansing.

Team Sportservice Noordkop en de gemeente Hollands Kroon organiseren dan opnieuw deze sportieve dag op het water. Iedereen kan gratis meedoen, mits je je vooraf aanmeldt via de website van Team Sportservice Noordkop.

Gratis huren en lessen

Recreatie Arend en Supverhuur Anna Paulowna stellen gratis sups en kajaks beschikbaar. Ook kun je meedoen aan een sup-les of een sessie Sup Fit Yoga van Supschool Cup of Sup. Het aantal plekken is beperkt, dus reserveren wordt aangeraden.

Heb je een eigen kano, kajak of sup? Dan ben je ook welkom om de route zelfstandig te verkennen.

Steigers en stempelposten

Langs de nieuwe vaarroute zijn drie steigers aangelegd voor een pauze onderweg. Kinderen kunnen bij stempelposten de route op speelse wijze beleven. Bij de finish is er voor iedereen een hapje van de Eilanderij.

Praktisch

Meedoen is op eigen risico en een zwemdiploma is verplicht. Voor vragen of hulp bij aanmelden kun je mailen naar Elles Brouwers (ebrouwers@teamsportservice.nl) of Gijs Res (gres@teamsportservice.nl). Aanmelden kan via: www.teamsportservice.nl/noordkop.

Meer nieuws uit Hollands Kroon?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: