Toneelvereniging Lely presenteert ‘Vrouw zoekt Boer’

SLOOTDORP - Wie kijkt er niet reikhalzend uit naar nieuwe afleveringen van het televisieprogramma ‘Boer zoekt Vrouw’? Toneelvereniging Lely speelt hierop in met de sprankelende en hilarische klucht ‘Vrouw zoekt Boer’. De voorstelling is te zien op 30 en 31 januari en op 1, 6 en 7 februari 2026.
Het klinkt bekend, maar het loopt nét even anders: niet de boer gaat op zoek naar de liefde, maar de vrouwen gaan op zoek naar de boer. Dat levert een komedie op vol onverwachte ontmoetingen, kleurrijke persoonlijkheden en vermakelijke situaties, waarin de liefde – of op z’n minst de zoektocht ernaar – centraal staat.
Over de klucht
Het stuk speelt zich af op de boerderij van familie Beekman. Moeder Herma, vader Arie en zoon Dick zijn eenvoudige boerenlui die elke dag hard werken, en ‘s avonds voor de televisie hun rust pakken. Wanneer de presentatrice van Boer zoekt Vrouw de kijkers oproept zich aan te melden, ziet Herma haar kans. Haar zoon is weliswaar niet de snelste, snuggerste of stijlvolste, maar hij is inmiddels oud genoeg om ook eens een vrouw te leren kennen.
Natuurlijk melden zich ontelbaar veel leuke vrouwen aan voor het programma… maar Dick zijn postzak is niet bepaald goed gevuld, en de kandidaten die hebben geschreven lijken meer kaf dan koren. Toch zal Dick een keuze moeten maken.
Binnen de vereniging wordt momenteel al hard gewerkt. De repetities zijn in volle gang en de decorploeg zet alles op alles om een prachtig en eigentijds decor neer te zetten.
Kaartverkoop
De kaartverkoop voor donateurs is gestart; de reguliere verkoop begint op 27 december. De uitvoeringen vinden plaats in de Langewegkerk, Langeweg 3 in Slootdorp. Meer informatie is te vinden op www.toneelvereniginglely.nl of via info@toneelvereniginglely.nl. De vereniging is ook te volgen via Facebook.






Meer nieuws uit Hollands Kroon?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie