Gitaarduo speelt Spaanse muziek in Hippolytuskerk

HIPPOLYTUSHOEF - Fernando Cordas en Izhar Elias geven zondag 22 februari een kroonconcert in de Hippolytuskerk. Het duo speelt om 15.30 uur Spaanse en Italiaanse muziek bij kaarslicht.
Het programma heet ‘Op zoek naar de Spaanse ziel van de gitaar’. De gitaristen brengen folkloristische invloeden, lyrische elegantie en harmonieën die het muzikale erfgoed van Spanje tot leven brengen.
Authentieke en moderne gitaren
Het duo bespeelt tijdens het concert zowel authentieke 19e-eeuwse gitaren als moderne klassieke gitaren. Hierdoor ervaren bezoekers de evolutie van klank en muziek.
Het programma opent met Rossini’s ouverture ‘De barbier van Sevilla’. Daarna volgen werken van Scarlatti, Sor, Albeniz, Granados en de Falla. Ook speelt het duo de iconische muziek van Nina Rota uit de film The Godfather.
Topgitaristen met virtuositeit
Izhar en Fernando behoren tot de top van de klassieke gitaristen. Ze studeerden allebei cum laude af en worden geprezen om hun samenspel met virtuositeit, precisie en flair.
De Stichting Kulturele Aktiviteiten Hippolytuskerk organiseert het concert. Kaarten kosten 20 euro inclusief pauzedrankje en zijn te bestellen via www.dekroonconcerten.nl of telefonisch bij G van Beek (0227 720204). Kinderen tot 16 jaar hebben gratis toegang bij een betalende volwassene.






Meer nieuws uit Hollands Kroon?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie