Nieuwe cursus tekenen en schilderen in wijkcentrum De Zaagtand in Hoorn

HOORN - Wijkcentrum De Zaagtand, Sint Eloystraat 106 in Hoorn, start dinsdag 20 oktober om 10.00 uur een nieuwe cursus tekenen en schilderen. Beginners en gevorderden leren tien weken lang verschillende technieken, met foto’s als voorbeeld.
De cursus draait om het thema ‘van foto naar kunst’. Deelnemers werken met foto’s als voorbeeld en leren verschillende teken- en schildertechnieken. Ze oefenen ook met compositie, kleurgebruik en verschillende materialen. Zo schilderen ze met inkt volgens de Japanse Sumi-è-techniek en brengen ze arceringen aan.
Beginners en gevorderden
De cursus is bedoeld voor beginners en gevorderden die graag in een groep tekenen en schilderen. De groep neemt in alle rust de ruimte om de wensen van deelnemers te betrekken en ervaringen met elkaar te delen.
Professionele begeleiding
Natasja Kamstra begeleidt de cursus. Zij is professioneel tekenleraar en beeldend kunstenaar en werkt zelf met verschillende technieken. Natasja heeft ruime ervaring in het werken met groepen en geeft elke deelnemer persoonlijke aandacht en begeleiding.
Het basismateriaal is bij de cursus inbegrepen. Tijdens de eerste bijeenkomst legt de docent uit wat deelnemers verder nodig hebben. Meer informatie is te vinden op www.netwerkhoorn.nl .






Meer nieuws uit Hoorn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie