Brick City in Hoorn CS tijdens kerstvakantie vaker open

HOORN - Tijdens de kerstvakantie is Brick City in Hoorn CS vaker open. En vanaf heden is de entreeprijs verlaagd naar vijf euro per persoon.
Je kunt er tot vijf uur lang bouwen met miljoenen LEGO-steentjes. Gebruik je eigen fantasie of vraag naar onze bouwpakketjes. In de stationshal rijden uiteraard veel treinen en kun je behalve een LEGO-stad ook het Wilde Westen en de Middeleeuwen in bouwsteentjes bewonderen.
In honderden laden heeft Brick City alle soorten LEGO-onderdelen gesorteerd liggen om jou te helpen maar je kunt ook lekker graaien in de grote bakken vol steentjes. Hulp nodig? De AFOL’s, volwassen LEGO-bouwers, helpen je graag. Heb je iets moois gebouwd, dan plaatsen ze het in LEGO-stad Brick City. Brick City is leuk voor jong en oud.
Brick City in het station van Hoorn is normaal alleen open op woens-, zater- en zondagmiddag van 12.00 tot 17.00 uur, maar deze kerstvakantie zijn ze alle dagen van 12.00 tot 17.00 uur open, behalve eerste en tweede kerstdag en Nieuwjaarsdag. In het Museum van de 20e Eeuw, bij de haven van Hoorn, is nog steeds de hele historie van LEGO in twee zalen te zien. De grootste historische collectie LEGO staat hier opgesteld met veel interactieve elementen. Ook hier kan uiteraard met de bouwstenen gebouwd worden. Met een gratis pendelbusje kun je van Brick City naar het museum.
Meer info op www.brick-city.nl .






Meer nieuws uit Hoorn?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie