Kees en Anne Tatenhove zestig jaar bij elkaar

LANDSMEER - Kees en Anne Tatenhove zijn vandaag zestig jaar getrouwd. Reden genoeg voor koffie met gebak in De Keern en een bezoek van de burgemeester.
door Marcel van Stigt
Liefde op het eerste gezicht was het bij beiden niet, maar toch is er bij Kees en Anne iets gebeurd toen ze elkaar lang geleden in een Amsterdamse discotheek tegen het lijf liepen. Anders is het niet te verklaren dat ze aan elkaar verslingerd raakten en zijn getrouwd. Dat laatste ging gepaard met een groot feest en bij dat ene feest is het niet gebleven. De trouwdagen die volgden zijn eveneens uitbundig gevierd.
Hun leven in Amsterdam kende veel gezelligheid, mede doordat ze jarenlang een café hebben gerund. Maar de sfeer in de hoofdstad is er volgens Anne niet op vooruitgegaan. “Er was geen contact meer met de buren. Amsterdam was Amsterdam niet meer.”
Maar toen ze naar Landsmeer verhuisden keerde de gezelligheid terug. Want in hun nieuwe woonomgeving zeggen de mensen elkaar gewoon gedag. Het bevalt hen daar dan ook uitstekend, en burgemeester Léon de Lange vond dat plezierig om te horen. Kees Tatenhove woont sinds anderhalf jaar in De Keern, Anne in een woning op loopafstand. Elke dag komt ze gezellig langs.
Léon de Lange kwam daar op visite om namens het gemeentebestuur de felicitaties over te brengen. Hij gaf het echtpaar bloemen en een ingelijste trouwakte.
Dit keer geen groot feest. Wel koffie met gebak in De Keern en daarna een borreltje bij Anne thuis. Met uiteraard hun twee kinderen - dochter Anita en zoon Ferry, speciaal overgekomen uit Portugal, waar hij woont - en vier kleinkinderen erbij.






Meer nieuws uit Landsmeer?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie