Imam gewond bij steekincident aan de Van Beethovenlaan in Maassluis

112-nieuws
Imam gewond bij steekincident aan de Van Beethovenlaan in Maassluis
Imam gewond bij steekincident aan de Van Beethovenlaan in Maassluis (Foto: MediaTV)

Bij een steekincident aan de Van Beethovenlaan in Maassluis is vrijdagavond een imam gewond geraakt. De politie bevestigt dat het slachtoffer voor controle is overgebracht naar het ziekenhuis.

Het incident vond plaats rond 18:30 uur, waarna diverse politie-eenheden en een ambulance met spoed ter plaatse kwamen. Volgens getuigen ter plaatse zou de man een snee achter zijn oor hebben opgelopen. Ambulancepersoneel heeft de eerste medische zorg verleend voordat hij werd vervoerd.

De aanleiding voor de steekpartij is op dit moment nog onduidelijk. De politie laat weten dat er vooralsnog geen aanwijzingen zijn dat het incident gerelateerd is aan de werkzaamheden van de imam bij de Islamitische Stichting Nederland, Yeni Cami Maassluis. Dit wordt echter nog verder onderzocht. Tot op heden zijn er nog geen verdachten aangehouden.

Meer nieuws uit Maassluis?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: