Stationspianist Hans Jansen brengt muzikale verhalen naar de Oude Kerk

Muziek verbindt mensen en roept herinneringen op. Vanuit die gedachte organiseert Stichting ProMaa op zaterdag 10 oktober voor de derde keer een culturele avond in de Oude Kerk aan het Kerkplein in Maasland. Deze avond treedt zanger en pianist Hans Jansen op, die bij velen bekend is als de ‘Stationspianist’.
Jansen verwierf landelijke bekendheid nadat hij onverwacht viral ging met zijn pianospel op Nederlandse stations. Later trok hij opnieuw de aandacht met De Dag van de Stationspiano, waarbij hij op één dag alle stationspiano’s van Nederland bespeelde. Met zijn zang en pianospel verandert hij de anonimiteit van het station in een warme en persoonlijke luisterervaring.
In de Oude Kerk staan niet alleen zijn eigen favoriete nummers op het programma, maar ook liedjes met een bijzondere betekenis voor bezoekers. Zowel inspirerende en troostende songs als echte guilty pleasures kunnen voorbij komen. Hans Jansen is vooral benieuwd naar wat muziek voor mensen betekent.
Kaarten reserveren kan via www.promaasland.nl.





Meer nieuws uit Midden-Delfland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie