Ontmoet elkaar in de Bibliotheek

Zin in een gezellig praatje of nieuwe ontmoetingen? Bij WIJ Midden-Delfland in de Bibliotheek de Plataan is iedereen welkom. Binnenlopen kan altijd, ook zonder bibliotheeklidmaatschap.
Dit kan op maandag van 14.00 tot 16.00 uur in de Bibliotheek de Plataan Den Hoorn en Maasland, op dinsdag van 10.00 tot 11.30 uur in de Dorpshoeve in Schipluiden en op vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur in de Bibliotheek de Plataan in Maasland.
Haak & Breicafé
Haken, breien of ander handwerk doen in gezelschap? Het Haak- en Breicafé biedt een gezellige plek om samen creatief bezig te zijn en ideeën uit te wisselen. Elke donderdag van 14.00 tot 15.30 uur in de Bibliotheek de Plataan Maasland.
Lees & Vertel
Een boek uitgelezen? Tijdens Lees & Vertel is er gelegenheid om onder het genot van koffie of thee ervaringen over het boek uit te wisselen. De bijeenkomsten worden begeleid door Ingrid Tieken. Lees & Vertel is elke tweede maandag van de maand van 14.00 tot 15.00 uur in de Bibliotheek de Plataan Maasland. De komende data zijn 12 oktober, 9 november en 14 december.
Kaarten maken in oktober
Een persoonlijke kaart kan iemand die het moeilijk heeft een warm en positief moment bezorgen. Voor het maken van deze kaarten zijn creatieve mensen, ideeën en knutselmaterialen welkom. Ook adressen van dorpsgenoten die een kaart kunnen gebruiken zijn welkom. Voorbeelden en materialen zijn aanwezig.
Aanschuiven en creatief meedoen kan op maandag van 14.00 tot 16.00 uur in de Bibliotheek de Plataan Maasland en Den Hoorn en op vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur in de Bibliotheek de Plataan Maasland.
Kijk op www.debibliotheekdeplataan.nl/agenda voor meer informatie en andere activiteiten.






Meer nieuws uit Midden-Delfland?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie