DEV wint prijzen in Purmerend

Sport
De Oostzaanse delegatie.
De Oostzaanse delegatie. (Foto: Aangeleverd)

OOSTZAAN - DEV heeft afgelopen zondag in de Purmerendse sporthal De Beuk deelgenomen aan de eerste ronde van de jongenscompetitie turnen. De leden van de Oostzaanse vereniging hebben goed gepresteerd.

Bij de Instap was er een derde prijs voor Wout Wals, de tweede prijs was voor Twan Smit en de eerste prijs ging naar Felix Molenaar. Deze jongens deden voor het eerst mee aan de Rayonkampioenschappen.

Bij de Pupil C was er een derde prijs voor Louie Vrolijk, een tweede prijs voor Otis Wolff en een eerste prijs voor Joey Bakker. Zowel bij de Instap als bij de Pupil C waren de onderlinge verschillen heel klein, en zal het de tweede wedstrijd wederom heel spannend worden.

Sam de Vries deed mee in de Keuze-categorie en behaalde daarin een heel mooie tweede prijs. Nu weer hard trainen voor de volgende ronde, op 30 maart ook in Purmerend.

Meer nieuws uit Oostzaan?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: