Verdieping in kunstgeschiedenis in Landsmeer

Uit
Art Nouveau.
Art Nouveau. (Foto: Pixabay)

LANDSMEER - Zin in een hinkstapsprong door de kunstgeschiedenis van de 20ste eeuw? Er zijn nog een paar plaatsen vrij bij deze serie van acht presentaties door drs. Yvonne Lievaart.

De kunst heeft in de 20ste eeuw een enorme ontwikkeling doorgemaakt: van Art Nouveau naar Art Deco, van Fauvisme naar Kubisme naar Futurisme, van Dada naar Expressionisme, Surrealisme en ga zo maar door. Er worden verschillende kunstenaars uitgepikt om samen te bekijken en bespreken. Er komen schilders aan de orde, maar ook beeldhouwers, architectuur en toegepaste vormgeving.

Verwacht een reis door de kunstgeschiedenis van de 20ste eeuw, chronologisch geordend maar niet volledig. De deelnemers bekijken werk van de makers, bespreken hun bedoelingen en de relatie met de tijd waarin zij werkten.

Plaats van handeling is SamenMeer, dr. M.L Kingstraat 2b. Lezingen vinden plaats op de volgende donderdagen van 14.00 tot 16.00 uur (inclusief pauze met een kopje thee): 29 oktober, 5, 12, 19 en 26 november en 3, 10 en 17 december. Bijdrage: € 96,00. Aanmelden kan via nummer 020-4824190 of mail naar info@samenmeerlandsmeer.nl


Meer nieuws uit Oostzaan?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: