Voorstelling: ‘Zen is wat ik ben’

Nieuws
Vrijdag 14 en zaterdag 15 maart is de voorstelling te zien.
Vrijdag 14 en zaterdag 15 maart is de voorstelling te zien. (Foto: Pexels)

DE WEERE - Toneelvereniging Ons Genoegen uit De Weere presenteert het stuk: ‘Zen is wat ik ben’, geschreven door Tanja Kersten-Vastbinder en geregisseerd door Peter Smit. De voorstelling is vrijdag 14 en zaterdag 15 maart te zien in Café ‘t Centrum in De Weere.

In ‘Zen is wat ik ben’ volgt de kijker Maartje de Kleine, die met haar therapiehuis ‘Helemaal Zen’ mensen helpt hun innerlijke ik te vinden en in balans te komen. Echter blijft het rustig qua aanmeldingen en besluit Maartje een project aan te gaan met de rechtbank. Onder leiding van de strenge Erika de Jong worden veroordeelde personen naar het therapiehuis gestuurd, om hun innerlijke zelf te ontdekken.

Kunnen veranderen

Het is voor Maartje een flinke uitdaging om deze gemengde groep, die niet vrijwillig aanwezig is, te begeleiden. Zullen haar wijze spreuken en haar kalmte voldoende zijn om de deelnemers tot een herziende ziel te brengen? Of blijken mensen toch complexer dan ze op het eerste gezicht lijken? De voorstelling moet een avond worden vol humor, drama en onverwachte wendingen. Hierbij staat de vraag centraal: kunnen we onszelf echt veranderen?

Extra informatie

De zaal gaat open om 19.30 uur, om 20.00 uur begint de voorstelling. Kaarten kosten 10 euro en zijn te koop aan de deur, of via 

www.toneeldeweere.nl.

Meer nieuws uit Opmeer?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: