Slotconcert Creato op 7 april in Lambertuskerk De Weere

Uit
Deelnemers aan het project Creato in Opmeer.
Deelnemers aan het project Creato in Opmeer. (Foto: aangeleverd)

DE WEERE - Voor het project Creato startten 25 muzikanten-in-spe half januari: het leren bespelen van een blaasinstrument of slagwerk en het ervaren hoe leuk het is om samen muziek te maken.

Het Nieuw Talent orkest oefende wekelijks enthousiast in de voormalige Muziekschool en pakte thuis het huiswerk fanatiek op. De oefenavonden stonden onder leiding van Guus Pieksma, de aspirant-muzikanten werden begeleid door buddy’s van Crescendo en Erato. En alle muzikanten kregen twee privélessen van gekwalificeerde docenten.

Creato sluit dit deel van het project op dinsdag 7 april om 20.00 uur af met een slotconcert in de Lambertuskerk in De Weere. De kerkdeuren zijn vanaf 19.45 uur open voor publiek. De entree is vrij.

De meeste deelnemers aan Creato blijven tot de zomervakantie als orkest samenspelen met de buddy’s (onder leiding van dirigent Lieuwe de Jong) en volgen privéles van gekwalificeerde docenten. Het enthousiasme blijft, muziek maken is voor hen een mooie hobby geworden. Daarmee is een belangrijk doel van het project gehaald.

Meer nieuws uit Opmeer?

Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie

Deel dit bericht: