Succesvol Wijn op ‘t Plein Purmerend wordt zeker vervolgd

Uit
De Markthal was twee dagen meer dan goed gevuld tijdens Wijn op 't Plein.
De Markthal was twee dagen meer dan goed gevuld tijdens Wijn op 't Plein. (Foto: Han Giskes)

PURMEREND - “Dit gaat zeker een vervolg krijgen, het was helemaal top!”, aldus Arwin Versteyne van Brasa Purmerend. Met zijn team organiseerde hij afgelopen weekend het eerste Wijn op ‘t Plein festival. De Markthal was omgetoverd tot sfeervolle ruimte met een prettige festivalsetting waar, per landengroep opgesteld, keuze was uit zo’n 120 verschillende wijnen. Arwin: “Er zijn over deze twee dagen ruim 1000 bezoekers geweest, je kunt dus best stellen dat er een groot wijnpubliek is in Purmerend.”

Tekst loopt door onder afbeelding

wijn op 't plein purmerend
Genoeg liefhebbers van een goed glas wijn in Purmerend. (Foto: Han Giskes)

De Markthal was prachtig aangekleed en stond vol met trucks en stands waar, verdeeld per landengroep, de bezoekers bijzondere wijnen konden uitproberen. Er was ruime keus uit lekkere hapjes tussendoor, van oesters tot burgers tot kaasplankjes, er waren tafeltjes om even rustig te genieten, en gezellige feestelijke muziek die het geheel begeleidde. Dat alles viel duidelijk in de smaak bij jong en oud, rustig genietend of lekker dansend, en tussendoor de photobooth in om mooie herinneringen vast te leggen. 

Tekst loopt door onder afbeelding

wijn op 't plein purmerendAlle bezoekers hadden het prima naar hun zin. (Foto: Han Giskes)

Het team van Brasa had er ook zin in en bij elke wijnhoek werden alle smaken en keuzes uitvoerig en deskundig uitgelegd. En dat alles bij elkaar maakte Wijn op ‘t Plein tot een groot succes. “Dit is voor zo’n eerste keer boven verwachting. Iedereen was enthousiast en we hebben alleen maar leuke reacties gehad. Dit gaat dus zeker een vervolg krijgen!”, zegt Arwin. 

wijn op 't plein purmerend wijnfestival
De entree was al uitnodigend en sfeervol op zich, in het midden Arwin Versteyne. (Foto: Han Giskes)

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: