Arbeiders in een verlaten fabriekshal bij Born for nothing in Purmerend

Uit
Born for nothing.
Born for nothing. (Foto: Floris Barnhoorn)

PURMEREND - Marieke Heerema voert zaterdag 10 oktober de bewegingstheatervoorstelling Born for nothing op in Theater de Verbeelding. De absurde, beeldende en futuristische voorstelling begint om 20.00 uur in de theaterzaal van P3.

De voorstelling speelt zich af in een verlaten fabriekshal. Daar voeren arbeiders rituelen uit: de een bewerkt het product, de ander pakt het in en een derde verwijdert wat niet voldoet. De arbeiders tonen geen verwondering, geen twijfel en geen protest. Er zijn alleen handelingen, afstand en automatisme.

De voorstelling stelt de vraag wat het betekent om levende wezens niet langer als levend te zien, maar in te zetten voor gebruik.

Praktische informatie

Born for nothing is zaterdag 10 oktober om 20.00 uur te zien in de theaterzaal van P3, Purmersteenweg 17 in Purmerend.

Meer nieuws uit Purmerend?

Ontvang de laatste updates per mail —

Volg ons op:

Heb je ook een nieuwtje? —

Deel dit bericht: