Verdachte aangehouden na diefstal fietsaccu’s bij station Schagen

SCHAGEN – Dankzij een oplettende getuige heeft Politie Schagen zondagmiddag een verdachte kunnen aanhouden voor de diefstal van fietsaccu’s bij het station in Schagen.
Rond 13.45 uur zag een getuige bij het Plantsoen hoe een man bezig was een fietsaccu weg te nemen. De getuige schakelde direct de politie in en bleef de verdachte volgen.
De man liep vervolgens in de richting van de tunnel onder het spoor. Agenten gingen direct op zoek en troffen de verdachte daar aan.
Meerdere fietsaccu’s
Bij de man werd een grote sporttas aangetroffen. In de tas zaten meerdere fietsaccu’s. De politie heeft de verdachte aangehouden en de tas met accu’s in beslag genomen.
De politie benadrukt dat snel melden helpt bij het oplossen van misdrijven. Dankzij de alerte reactie van de getuige kon snel worden ingegrepen.

Van Rutte tot Schoof: Jaïr Ferwerda vertelt in Schagen over 25 jaar Binnenhof
Van Rutte tot Schoof: Jaïr Ferwerda vertelt in Schagen over 25 jaar Binnenhof
15 jun, 12:48
Zeven prijzen voor judoka’s uit Tuitjenhorn bij toernooi in Heiloo
Zeven prijzen voor judoka’s uit Tuitjenhorn bij toernooi in Heiloo
15 jun, 11:40
Damesteam HV Petten kroont zich tot kampioen na overtuigende zege op medekoplo..
Damesteam HV Petten kroont zich tot kampioen na overtuigende zege op medekoploper
15 jun, 09:29
Juni 1977: na de droomzomer van 1976 volgde een koude domper
Juni 1977: na de droomzomer van 1976 volgde een koude domper
14 jun, 10:04
Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie