Optreden Reinder Idema en Deborah Pardy

EENIGENBURG - Het ensemble Yessfriends zou zondag 9 februari komen optreden in het kerkje Eenigenburg, maar helaas kon dit niet doorgaan. Na hard zoeken naar een vervanger, neemt het duo Reinder Idema en Deborah Pardy het optreden nu over.
Zo gaat de muzikale middag wel door, maar met een andere inhoud. Rein Idema en Deborah Pardy brengen een heel ander genre, om zo een verrassend en verfrissend optreden neer te zetten. Het tweetal heeft samen al op diverse podia gestaan in de regio en daarbuiten.
Italiaanse cultuur
De stukken die gezongen worden komen vooral uit de Italiaanse opera en de Napolitaanse muziek, maar ook zal er wat religieus en populairs gezongen worden. De Italiaanse stukken komen voort uit de liefde voor de Italiaanse cultuur, het land en de mensen.
Het concert begint om 15.00 uur, de deuren van de kerk gaan om 14.30 uur open. Geen entree, wel een collecte na afloop van het concert.






Meer nieuws uit Schagen?
Ontvang de laatste updates per mail — schrijf je hier in!
Heb je ook een nieuwtje? — Tip hier onze redactie